Sinem Kobal Kimdir

Sinem Kobal Kimdir
5 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Sinem Kobal,14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur.  Rize’li bir ailenin kızıdır. Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Mezunudur. Sinem Kobal, 4 yaşında Bale eğitimine başlamıştır ve 8 yıl eğitim görmüştür.  Voleybol oyanmış ve birincilikler kazanmıştır. Şuan ise Latin dansı ve aikido ile uğraşmaktadır.

Oyunculuk hayatına çocuk yaşta giren ve başarılı bir şekilde yükselen şanslı oyunculardandır. Sinem Kobal  Dormen Tiyatrosuna girerek 13 yaşında ilk dizisi Dadı ile ekranlara gelmeye başlamıştır.  Daha sonra Selena dizisi ile çok fazla izlenen ve tanınan biri haline gelmiştir. Sinem Kobal Bu dizi ile En Sevilen Türk Kadın Oyuncu seçilmiştir. Sinem Kobal,  Lise Defteri,  Küçük Sırlar gibi dizilerde oynamıştır ve son olarak Gönül İşleri dizisinde başarılı bir oyunculuk sergilemektedir. Film olarak Romantik komedi ve Romantik Komedi2 filmlerinde oynamıştır. Bunların yanı sıra  Sinem Kobal  çok fazla reklamlarda rol almaktadır. Birçok markanın yüzü olmuştur.

Yavaş ve emin adımlarla ilerleyen Sinem Kobal en iyi genç oyuncular arasında yerini almıştır. Özel hayatında ise milli futbolcu Arda Turan ile bir süre beraberlik yaşamış ve herkesin yakıştırdığı çiftin ayrılık haberleri herkesi derinden üzmüştür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git