Siyah Deri Şort Modelleri

Siyah Deri Şort Modelleri
18 Aralık 2014 tarihinde Buse ekledi.


Yazın en çok giydiğimiz parçaların başında gelen şortlar, kış sezonunda ise deri ile birlikte tercih ediliyor. Özellikle birçok farklı kombin seçeneği ile gardırobunuzda ona yer açmanızı tavsiye ettiğimiz siyah deri şort modelleri, bu kış her mağazada bulabileceğiniz parçaların başında geliyor.

Yeni sezonun ayakkabı trendi diz üstü çorap çizmeler ile bir araya geldiğinde harika bir ikili olan çizme ve deri şort ikilisini, günlük hayatta dilediğiniz ortamda tercih edebilirsiniz. Deri, vamp görüntüsü ile dikkat çeken bir parça olduğundan, üzerine giyeceğiniz parçalarda da fazla iddialı görünümlerden kaçınmalısınız. Siyah deri şort kombini için, üzerinde balıkçı yaka yine siyah bir kazak tercih edebilirsiniz.

Yüksek belli bir şort tercih edecekseniz, kazak seçiminde sezonun modası kısa kazak modellerini de tercih edebilirsiniz. Kışın bu şortları bilekte biten botlar ve opak çoraplarla da bir arada kullanabilirsiniz. Bu tarz şortlar için en iyi seçeneklerden biri de; yine siyah renkli motorcu tarzı deri ceketler olabilir. Bol kesim siyah deri şortunuzu ise blazer ceketler ile tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git