Sonbahar Kış Bayan Yelek Modası

Sonbahar Kış Bayan Yelek Modası
10 Ekim 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


BAYANLAR BU KIŞ YELEKSİZ ÇIKMAYIN

 

2014-2015 Sonbahar – Kış mevsimi modasında en göze çarpan detaylardan bir tanesi de yelekler. Bayanların kıyafetlerinin üstüne rahatlıkla kullanabileceği yelek modellerini bu yıl vitrinlerde çokça görüyoruz. Yelekler hem şıklıkları hem de kullanım kolaylıkları açısından birçok bayanın günlük hayatta kurtarıcı kıyafetleri arasında yer almaktadır.

Yelekler çok çeşitli materyallerden olabilir. Bu yüzden siz de tarzınıza veya kullanımınıza bağlı olarak dilediğiniz yeleği tercih edebilirsiniz. Bunlar penye, polyester, triko, örme ya da montların yapıldıkları materyaller olabilirler. Tarzınızda spor ve rahatlıktan yanaysanız penye ve triko yelekleri günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bunlar aynı zamanda da sıcak gündüzlerin ardından gelen serin sonbahar akşamlarının kurtarıcısıdır. Hafif olmaları sebebiyle kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Daha soğuk günlerde ise tercih edeceğiniz puf mont kumaşlarından yapılmış yelekler ise sizi oldukça sıcak tutacaktır. İçinize giyeceğiniz uzun kollu herhangi bir üst ile bu yelekleri kombinleyebilirsiniz. Yine yeleklerin kısa ya da uzun modellerini, kıyafet tercihlerinize göre değişik değişik kombinleyebilirsiniz.

Hem kullanış kolaylıkları hem de şıklığınıza şıklık katan yelekler bu sezonun gözde ürünlerinden. Eğer dolabınızda henüz yelek yoksa hemen bir tane edinmenizi tavsiye ederiz. Sizin çoğu zaman kurtarıcınız olacak ve en yeni trendlerden geri kalmamış olacaksınız. Her tarza ve her keseye uygun yelek modellerini hemen hemen tüm mağazalarda görebilirsiniz. Geç kalmadan gidip yeleklerinizi alın ve bu kış yeleksiz çıkmayın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git