Sonbahar Kış Kadın Ayakkabı Modası 2015

Sonbahar Kış Kadın Ayakkabı Modası 2015
22 Ekim 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


2015 SONBAHAR VE KIŞININ EN MODA AYAKKABI MODELLERİ

 

Sonbahar kış kadın ayakkabı modası 2014 2015 defilelerde gösterime çıktı. Her zevke göre ayakkabılar bulunmakta. Deri ayakkabılar, botlar, bilekten bağlı ayakkabılar, kısa – uzun topuklu ayakkabılar, diz üstü çizmeler, dolgu topuk ayakkabılar, kürklü ayakkabılar, uzun çizmeler, kısa topuklu ayakkabılar, işlemeli ve renkli ayakkabılar bu sezonun en moda ayakkabı modellerini oluşturuyor.

2014 2015 kışının en trend ayakkabılarını ise özel gecelerin ve davetlerin vazgeçilmez ayakkabı modeli olan topuklu ayakkabılar oluşturuyor.  Günlük hayatta, mezuniyet gecesinde, davetlerde, düğünlerde rahatça giyebileceğiniz ayakkabıları 2014 2015 sonbahar kış ayakkabılarında bulabilirsiniz. Bu sezonun ayakkabı modasında bahsederken çizme modellerine ayrıca değinilmesi gerekiyor. Bu yıl oldukça güzel her zevke göre işlenmiş çizme modelleri bulunmakta. Sade sevenler yada renkli, işlemeli sevenler için her zevke göre modelleri bulabilirsiniz 2015 bayan ayakkabı modasında.

2015 bayan ayakkabı modellerini aşağıdaki galerimizde inceleyebilirsiniz, en beğenilen ayakkabı modellerini editörlerimiz sizler için aşağıda derledi yorumlarınızı bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git