Spor Deri Ceket Modası

Spor Deri Ceket Modası
23 Eylül 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


DERİ CEKETTE SON MODA

 

Geçmişten günümüze kadar şüphesiz ki modası geçmeyen tek şey deri ceketlerdir. Her bayanın dolabında mutlaka en az 1 tane deri ceketi vardır. Bu durumu sadece bayanlarla kısıtlamak doğru bir söylem değildir deri ceket kadın, erkek, çocuk demeden birçok kişinin sıklıkla tercih ettiği giyim parçalarından biridir. Sonbahar ve kış aylarının olmazsa olmazı bir giyecektir. Eskilerde düz bir deriden yapılan deri ceketler artık günümüzde son moda trendlerine uygun tasarlanarak deri ceket severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Deri ceket modasında artık sadece siyah renk kullanılmamaktadır. Her renk ve çeşitte deri cekete mağazalarda ve giyim sitelerinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çok farklı renk ve modeller tasarlayan tasarımcılar deri ceketlere olan rağbetin artmasını sağlamada başarılı bir grafik izlemişlerdir.

Mevsimsel geçişlerde sıklıkla tercih ederek kullanılan deri ceket güzel kombinelerle daha da hoş bir görüntüye sizi sahip edebilir. Uzaylı modeli deri ceketlerde vatkalar biraz daha diktir ve bunun altına giyeceğiniz dar jean ve yırtık model bir pantolonla en şık siz olabilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi ise asker botu modelli kısa, taşlı botlardan yaparak çok hoş bir kombine imza atmış olursunuz.

Bu sonbaharda deri cekette trend renkler arasında tabi ki siyah vazgeçilmezdir ama buna ek olarak bordolar, kırmızılar, lacivertler ve yeşilin hoş tonlarını ekleyebiliriz. Normalde tek başına biraz temkinli yaklaşacağınız bu renkleri ayakkabılarınızla kombinelerseniz düşlediğinizin aksine daha uyumlu bir görünüme sahip olacaksınızdır. Zıt renkleri kullanmaktan asla çekinmeyin.

 

Spor deri ceket modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git