Tasarım Tayt Modelleri İle Kış Çekiciliği

Tasarım Tayt Modelleri İle Kış Çekiciliği
17 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Özellikle fiziğine güvenen ve şıklığı rahatlıkla bir arada stiline yansıtmak isteyen bayanların tercihi olan tayt modelleri, kış aylarının da en çok karşılaşacağımız kombin parçaları haline gelecek gibi gözüküyor. Monotonluğu ve klasikleşmiş görünümünü son sezonlarda üzerinden atmış olan tayt modelleri farklı ve çekici tasarımları ile vitrinlerde beğenilerinize sunuluyor.

Geometrik ve leopar desenli taytlar çok demode oldu diyorsanız farklı tasarımları ve detayları ile bu kış istediğiniz taytı bulabilir ve soğuğa rağmen çekiciliğinizi koruyabilirsiniz. Kışa özel tasarlanıp üretilen taytların genel özelliği hem dar olması hemde bacaklarınızı sıcacık tutmasıdır. Rahat giyinmeyi seven bayanlar bu taytları istediği yerde kombinleyebilir. Sokak giyimi için ideal olan taytlar yerinde bir kombinle okul hatta iş kombinleriniz için bile tercih edilebilir.

Deri taytlar sezonun gözdesi. Fakat kombininizde dikkat etmeniz gereken bir nokta var ki üzerinizde birden fazla deri görünümlü kıyafet taşımayın. Hem taytınız hemde mont veya başka bir aksesuarınız için deri görünümlü kullanımı tercih ederseniz üzerinizde boğuk duracaktır. Bununla beraber kadife taytlarında hemen her kullanıma uygun olacağını bilmeniz gerekir.

Fiziğinize güveniyor ve çekiciliğinizi şıklıkla tamamlamak istiyorsanız sizler için bir araya getirdiğimiz tayt modellerini incelemelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git