Teneke Bisküvi Kutusu Dekorasyonu

Teneke Bisküvi Kutusu Dekorasyonu
16 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Evimizdeki malzemeyi değerlendirmek, annelerimizden kalan bir alışkanlıktır bizler için. Bazen en işe yaramaz diye atmak üzere olduğumuz bir şeyden ne kadar kullanışlı başka bir şey yapabileceğimizi onlar sayesinde öğrendik.

Örnek verecek olursak teneke bisküvi kutusu dekorasyonu bunlardan biridir. Evimizde bulunan, kullanmayı düşünmediğimiz, gözden çıkardığımız tenekelerden, birkaç müdahaleyle yeni bir ürün ortaya çıkarmak hiç de zor değil. Teneke bisküvi kutusu dekorasyonu yapabilmek için ihtiyacımız olan şey boş bir tenekedir. Atmak üzere olduğumuz teneke kutuyu, çeşitli özel boyalar, duvar kağıtları veya yapıştırıcılar kullanarak rahatlıkla süsleyebilir ve kendi zevkimize göre tasarlayabiliriz. Sevdiğimiz insanlara özel günlerde, yaptığımız bu teneke bisküvi kutularından hediye edebiliriz. Maliyeti son derece düşüktür. Evimizde yalnızca birkaç malzemeyle bambaşka hale getirebileceğimiz sayısız şey vardır, fakat farkında değiliz. Hem çevremizi düşünüp, hem bütçemizi düşünüp, bir şeyin çöp olup olmadığına iyi karar vermemiz gerekiyor. Bazen en gereksiz gördüğümüz şey son derece fayda sağlayan kullanışlı bir ürün halini alabilir. Bunu yapmak bizim elimizdedir.

Evimize veya çalıştığımız ortama renk katmak için teneke bisküvi kutusu dekorasyonu yapmak keyifli bir hal alacaktır. Dilerseniz galerimize göz atıp fikir edinebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git