Tesettür Pardesü Modelleri

Tesettür Pardesü Modelleri
2 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Tesettür pardesü modelleri, bayanların fazlaca tercih ettiği ve eskisine nazaran çok daha fazla modellerin çıktığı şık ve kullanışlı kıyafetlerdir. Pardesüler uzun ve kapalı olmaktadır. Kumaşına göre yazlık ve kışlık olarak ayrılabilir. Her yaş, her kilo ve her zevk için ayrı modelleri olan pardesüler bütün bayanlar tarafından özenle ve dikkatle seçilmektedir. Sonuçta, dışardan görülen ve dikkat edilen ilk şeydir.

Yazlık olarak pardesü yerine Kap modeller tercih edilmektedir. Kap modeller pardesülere göre daha kısa ve ince modellerdir. Pardesüden daha  çok elbise veya tunik tarzı hoş kıyafetlerdir. Altına dar pantolonlarla kombin edilirler. Kap modeller, pardesülere göre daha renkli ve hafif olurlar.

Tesettür pardesü modelleri, zevke renge kumaşa göre ayrıcalık gösterir. Bazıları fermuarlı olurken çoğu düğmeli modellerdir. Kıyafetlerin üzerine giyilen Tesettür pardesü modelleri elbise olarakta tercih edilmektedir. Elbise modelinde olanları renkli ve daha ilgi çekicidir. Kaban tarzı Tesettür pardesü modellerine göre elbise tarzı  olanlar daha çok tercih edilir. Gençler için çok fazla yeni model bulunur . Tesettür pardesü modelleri birçok yaş grubuna göre olmaktadır. Gençler için çok fazla renkler bol miktarda ve uygun fiyatlarda bulunurken ileriki yaşlar için daha koyu ve daha az dikkat çekici modeller çoğunlukla tercih edilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git