Valentino 2015 İlkbahar Modası

Valentino 2015 İlkbahar Modası
3 Mart 2015 tarihinde Editör ekledi.


Dünya çapında marka olan Valentino bu sezon bir birinden ilgi çeken modellerle vitrinlerde yerini alacak. Son çıkan renkler ve tasarımcıların ellerinde şekillenen kıyafetler bayanları şimdiden heyecanlandırdı. Bahar aylarının gelmesine çok az bir süre kala, Valentino markasının modellerini şimdiden alanlar var. Özel siparişlerle bu ürünleri almak mümkün.

Valentino 2015 İlkbahar Kombinleri çok ilginç tasarımları beraberinde getiriyor. bahar akşamlarında kıyafetle beraber desenleri aynı olan Hırkalar benim gözüme direkt olarak çarptı. Ayrıca desenler eskilerin ve özellikle kızıldereli yaşantısının motiflerini üzerine almış durumda. Çadır hayatında, motif olarak süsleme sanatlarının ve kadife olan modellerin kullanılması sanki tekrar geri gelmiş.

Çobanların giydiği o uzun ve kalın hırkanın, İnce dikimi ve yakmayacak olan kumaşı ilkbahar aylarında sizi bambaşka göstermeye yetecek. Ayrıca kıyafetlerin üzerinde desenlerle çizilmiş olan motiflerin de dikkat çektiğini görmekteyiz. Artık Valentino markasının desenleriyle beraber bu ilkbahar son derece süper ve moda açısından harika geçecek. Sende rengini seç.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git