Vücut Tipine Göre Bikini Seçimi

Vücut Tipine Göre Bikini Seçimi
2 Temmuz 2015 tarihinde Editör ekledi.


Tatil zamanı tüm hızıyla devam ederken, önemli olan bazı moda tercihleri var. bunlardan biri de ” Bikini Seçimi Nasıl Yapılır?” gerçekten bu konu çok önemli. bunu yapmak için gereken önemi göstermek lazım. bayanlar zaten kendilerini daha iyi göstermek için bu tercihlerini fazlasıyla düşünerek yapıyorlar. sende bunlardanım diyorsan bize kulak ver.

Vücut Tipiniz burada önemli olan detay. Yani Fiziksel olarak nasıl haldeyseniz ve şekil olarak kendinizi nasıl görüyorsanız ona uygun tercihler yapın. Kalça kısımlarınız genişse dar Bikini giymekten kaçınız. Çünkü kalçanın geniş olması, dar olan modeli benimsemez ve orantısız gösterir. Geniş omuza sahip olanlar ise, Orta darlığa sahip modelleri seçmeleri gerekiyor. eğer Göğüs kısmının büyükse, bu sefer de dar yerine biraz daha bol ama sizi aşırı geniş göstermeyecek modelleri seçmeniz size büyük avantaj sağlar.

Eğer fiziksel olarak zor ve orantısız modelleri seçerseniz, bu sefer siz Plajlar da göze çok tuhaf gözükürsünüz. her zaman güzel modelleri seçmeye gayret ediniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git