Yatak Odası İçin Ayna Modelleri

Yatak Odası İçin Ayna Modelleri
15 Nisan 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Aynalar evimizde bulunan aksesuarlardandır. Doğru kullanıldıkları zaman evimize şıklık katarlar. Aynanın yanış kullanımı da çok kötü bir görüntü oluşturabilir. Birçok ev döşeme felsefesine göre aynanın büyük enerjisi vardır. Dekorasyon malzemesi olarak aynalar evimizi süslerler. Peki aynalar nerde kullanılmalıdır bundan biraz bahsedelim.

Aynalar bulundukları yeri yansıtırlar. Bu yüzden dar  olan odalarda ayna kullanımı yapılır. Küçük olan dar odalarda ayna kullanılarak o bölge daha ferahmış gibi gösterilir. Bazı felsefelere göre aynanın yansıttığı şey çoğalır. Örneğin yemek masanı yansıtan bir ayna bolluk, bereket getirir düşüncesi vardır çünkü yemek masasındaki yemeği yansıtır. Ayrı bir giyinme odanız varsa orda da mutlaka bir boy aynası olmalıdır. Burada dikkat edilmesi gereken şey aynanın sizi boydan gösteriyor olmasıdır. Sizi kesik gösteren aynaların enerjinizi kestiği söylenir. Bu yüzden boydan ayna olması şart.

Yatak odasında ayna kullanımı kişiye göre değişir. Bazıları yatak odasında çok ayna olmasından hoşlanır. Bazıları da çok fazla ayna olmasından rahatsız olabilir. Bazı dekorasyon felsefesine göre yatak odasında ayna bulunmak ihanet enerjisini odaya çeker. Bu yüzden yatak odasında ayna bulundurmamak gerekir.

Çocuk odalarında ayna kullanımına dikkat edilmelidir. Çocuklar çok hareketli oldukları için aynaları kırabilirler. Bir yerlerini yaralayabilirler. Bu yüzden olabildiğince çocuk odalarında ayna kullanmamak gerekir. Ayna kullanılıyorsa da çok sivri uçlu aynalar olmamalıdır. Oval, çevresi ahşap çerçeveli aynalar kullanılabilir. Çok büyük aynalar yerine küçük aynalar tercih edilmelidir. Mutfaklarda ayna kullanımı ocaktan uzak bir kısmında kullanılabilir. Yemekte çok fazla buhar olabileceğinden aynalar buharlaşabilir, kullanmak tercih meselesidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git