Yazlık Çanta Modelleri

Yazlık Çanta Modelleri
25 Eylül 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


YAZLIĞIN ŞIKLIĞINI YAZLIK ÇANTA MODELLERİ İLE YAKALAYIN

 

Yazın en çok aranan çanta modelleri arasında, ince askılı, keten kumaşlı, geniş, dökümlü kumaşlara sahip, rahat olan çanta modelleridir. Bu çanta modellerinin yazın tercih edilmesinin sebebi hem kıyafetlere uyum göstermeleri, hem de sıcak havada terletmeyen özellikte olmalarıdır. Yazlık çanta modelleri, birçok eşyayı koyabileceğiniz kadar rahat ve birçok kıyafetinizle uyum gösterecek kadar uyumludur. Yazları keten kumaşın üzerine yapılan baskılı çantalar 2014’ün yaz trendi çantalarıdır. Bu trendin 2015 yazında da sürmesi beklenmektedir.

Rahat olan çantaların modası hiç bir zaman geçmez. Özellikle bu çantalar yazlık şık ve kullanışlı çantalar ise yazın sizden daha iddialı kimse olmayacak. Yazın cıvıl cıvıl renklerine sahip, yazlık çantaların en çok desenli ve çiçekli modelleri tercih edilmektedir. Son zamanlarda üzerinde gül desenleri olan çanta ve giysiler, mağazaların vitrinini süslemektedir. Gardırobunuzda çiçek bahçesinin esintilerini görebilmekteyiz. Çantalar da kıyafetler ile uyum göstermektedir. Bütün bu trendlerin yanında çantanızla kombin edebileceğiniz küçük taşlı bileklikler sizi çok şık ve alımlı gösterecektir.

Her yaşa uygun çanta modelleri ile yazın tadını çıkarın. Yazları özellikle hasır çanta modelleri tercih edilmektedir. Sıcak havalarda hasırın hava alan yapısından dolayı çantalar, havalandırılmaktadır. Hasırın şık tasarımı ve sabit duruşu ile 2014 yazında kadınların en çok kollarında taşıdıkları model olması bu yüzdendir. Çeşitli süsleme ve tasarımla çantaların havaları tamamen değişmektedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git