Yengeç Kadını Aşk Hayatı

Yengeç Kadını Aşk Hayatı
20 Ocak 2015 tarihinde Buse ekledi.


Yaz aylarında dünyaya gelen yengeç kadını, sıcacık ve duygusal bir kalbe sahiptir. Duygusal yönden oldukça yoğun bir kadın olan yengeç burcu kadını için aşk hayatının merkezindedir. Evine bağlı, sadık ve aile kurmak için en ideal kadınlardan biri olan bu kadınlar, aşkta da her zaman karşılıklı duygular hissetmek isterler.

Çok severler ve çabuk kırılırlar bu nedenle, İkizler ve akrep burcu gibi ne zaman ne yapacağı belli olmayan, eli her an kapıda olan erkeklerin yanında kendilerini güvende hissetmezler. Yengeç kadınının en iyi anlaştığı burçlardan biri aslan burcu erkeğidir. Aslan burcunun lider oluşu ve yengeç burcunun fedakar oluşu, her ikisinin de aşka ve aileye olan inancı bu ikili için daha iyi bir ilişki vaat ediyor.

Yengeç kadını aşk hayatında yeniliklere açıktır. Sevgilisiyle yeni şeyler denemekten, yeni yerler keşfetmekten hoşlanır. Ama evinde de oturmaktan kendini alıkoyamaz. Dışarıda eğlenmek yerine, sevgilisi ya da eşi ile evde oturup film izlemeyi tercih eder. Çünkü bu onu daha çok mutlu eder.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git