Yılbaşı Gecesi Elbiseleri

Yılbaşı Gecesi Elbiseleri
7 Aralık 2014 tarihinde Buse ekledi.


Yılbaşı gecesinde ne giyeceğinizi düşünmeye başladıysanız, size birkaç önerimiz olacak. Henüz kıyafet seçiminize karar vermediyseniz, dolabınızdaki seçenekleri değerlendirmek yerine, yeni bir kıyafet ile de yeni yıla merhaba diyebilirsiniz. Şu sıralar vitrinlerde birbirinden güzel yılbaşı gecesi elbisesi bulabilirsiniz. Dantel detayları, tül ve payetlerin ön planda olduğu 2014/2015 sonbahar-kış sezonunda, yılbaşı gecesi kıyafetlerinde de yine bu detaylar ön plana çıkıyor.

Geceyi sevdikleri ile dışarıda geçirmeyi planlayanlar için abiyeye kaçmadan şık görünebileceğiniz elbise modelleri için galerimize göz atabilirsiniz. Yılbaşı gecesi elbiseleri, bu kış sırt dekolteleri, pencere detayları, midi boyda modelleri ve renklerde de gece mavisi, mercan tonları, gül kurusu, gri ve bordo ile kendini gösteriyor. Özellikle bu yılbaşında kırmızının yerini almaya hazırlanan bordo rengi, yılbaşı kıyafetlerinde de sıkça karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

O gece tüm bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız, vücudunuzu saracak siyah renkli bir elbise, koyu mavi bir kürk ve bordo renkli bir stiletto kombini tercih edebilirsiniz. Böylece mekana giderken giyeceğiniz kürk de tarzınızın tamamlayıcısı olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git