Zara 2015 Yaz Modelleri

Zara 2015 Yaz Modelleri
15 Mayıs 2015 tarihinde Editör ekledi.


Zara sizler için yaz kombinini çıkardı. bayanların moda sevkine kesinlikle hitap eden, üzerlerine çok yakışan ve tamamen orijinal modellerden oluşan şık tasarımları görüyoruz. bu sezon dantelli işlemeler ilk dikkat çeken özellikler. Bunun haricinde, kısa eteklerle beraber gelen doğal bir güzellik söz konusu.

Zara 2015 Yaz Modelleri şıklığın temsilcisi. Şıklıkla beraber gelen güzelliğe cevap vermek bayanlara kalıyor. Bayanlar kendilerine yakışan renkleri giyerek, kombin içerikli tasarımlardan fazlasıyla yararlanmak zorundalar.dediğimiz gibi uzun parke tipi modelleri çok sevmenin yanında, en tarz modellere de tanıklık edeceksiniz. renk olarak beyaz başı çekiyor. ama bununla beraber daha tarz ve dantel işlemeli desenlerinde bayanlar üzerinde yarattığı etki fazlasıyla hoş olacak.

sizde şimdiden vitrinlere çıkan Zara modellerinden hoşunuza gideni seçin ve diğer bayanların önüne kesinlikle geçin.dantel örgülü modellerin altına dilerseniz topuklu giyin, dilerseniz sandalet tiplerini tercih ederek tarzın doruklarında yaz aylarında gezinmiş olun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git