Zayıf Gözükmek İçin Elbise Seçimleri

Zayıf Gözükmek İçin  Elbise Seçimleri
20 Ağustos 2015 tarihinde Editör ekledi.


Kadınların bazı zamanlarda kilolarıyla başları derde girer. Çünkü kadınlar giydikleri elbiseleri kilo yüzünden taşıyamaz. Zayıf Gözükmenin elbette yolları var. çünkü zayıf gözükmek isteyen bayanlar elbise seçimlerini yaparken çok dikkat etmeleri gerekir.

Yüksek Bel Pantolon seçimi yaparak, özellikle karın kısmınızdaki yağları gizlersiniz. ayaklarınız da ince gözükebilir. Yüksek bel aynı zamanda bacaklardaki selülütleri de çok iyi gizleme aracıdır.

Tek renk kıyafetler giymeye özen gösterin. alt ve üst bölgenin aynı tonda renklere sahip olması ayaklarınızı düzgün hatlar da göstermeye yardımcı olur. bu sayede de zayıf bir görünüme sahip olursunuz. Elbiselerin üzerinde “Dikey Çizgilerin” olması sizi zayıf gösterir. çünkü dikey çizgiler sayesinde harika bir fizik yakalama şansınız var. Zayıf gözükmek için yapılması gereken seçimler bunlar. Ancak fiziğinizi kendiniz daha iyi tanırsınız. bu nedenle de seçimler yaparken kesinlikle kıyafet ölçülerini çok detaylı ve ince hatlar da yapmanız gerekir. bu sayede kilolarınızı gizlemeyi başarabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git