Zımbalı Kıyafetler

Zımbalı Kıyafetler
4 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Bir dönem oldukça trend olduktan süre bir süre düşüşe geçse de, zımba detaylı parçalar, 2016 kış sezonunda yeniden moda oluyor. Özellikle ceketler ve ayakkabı, çanta gibi aksesuarlarda karşımıza çıkan zımba detayı, vamp ve asi tarzı ile genç hanımların sıkça tercih ettiği bir trend oluyor.Günlük hayatta, denim pantolonlarınızı kombinlemek için, siyah sade bir deri ceket ve zımbalı stiletto ya da zımbalı bootie’lerden yardım alabilirsiniz.

2016 kış trendleri arasındaki yerini alan birbirinden güzel zımbalı kıyafetler ve yeni ürünler için galerimize göz atabilirsiniz. Bu kış siyah deriye işlenen zımbalar özellikle ön plana çıkan modellerin başında geliyor. Yalnızca ceketlerde değil, siyah deri ayakkabılar, siyah deri çantalar, siyah deri elbiselerde de karşılaştığımız zımba detaylara bu kış gardırobunuzda mutlaka yer verin.

2016 kışında, bilekte biten botlar ve düz taban botlar oldukça moda. Siz de bu tarz botları biraz hareketlendirmek ve tarzınıza daha feminen bir tarz kazandırmak istiyorsanız, siz de zımba detaylı botları tercih edebilirsiniz. Bu kış hemen her ayakkabı markasının koleksiyonunda bu botlardan bulabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git